Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 
emeklilikuzman@gmail.com

Ali ÖZTÜRK Ekonomist - emeklilikhaber.com

Rıhtım Vergi Dairesine Nasıl Ulaşırım?

Rıhtım Vergi Dairesi

Müdürü : Funda SARIKAYA ÇİFTÇİOĞLU
Vergi Dairesi ile ilgili sorunlarınız için bu daireden sorumlu Grup Müdürü Hamit ÖZTÜRK ile görüşebilirsiniz.
» Vergi Dairesi İletişim Bilgileri
Telefon :0216 577 31 44
Santral :0216 577 31 43
Faks :0216 577 31 42
E-posta :
Adres :Maliye Kompleksi Bostancı San.Sit. Değirmenyolu Sk. No.18
» 2009 Rakamlarıyla Vergi Dairesi (BİN TL)

Vergi Dairesi

İstanbul Toplamı İçindeki Payı(%)
Mükellef Sayısı 0 % 0
Tahakkuk 915.663 TL % 1,73
Tahsilat 333.533 TL % 0,91
» Vergi Dairesi Faaliyet Alanı
Rıhtım veraset ve harçlar vergi dairesi süreksiz yükümlülüklere bakan (Veraset ve intikal,Tapu ve İskan ve MahkemeHarçları,İdari Para cezaları, Kabahatler kanununa göre düzenlenen para cezaları , Ödenmeyen öğrenci kredi borçları v.s.) vergi dairesi olup, faaliyet bölgesi İstanbul Anadolu yakası olup aşağıdaki Tuzla Bölgesi, Pendik Bölgesi, Kartal Bölgesi, Maltepe Bölgesi, Kadıköy Bölgesi, Üsküdar Bölgesi, Ümraniye Bölgesi, Sultanbeyli Bölgesi, Beykoz Bölgesi, Adalar bölgeleri kapsamaktadır.

» Vergi Dairesine Nasıl Ulaşırım?
Vergi Dairemiz Değirmenyolu Cd. üzerinde Bostancı sanayi sitesi arkasında Maliye Kompleksi binasında hizmet vermekte olup, E-5 yolu üzerinden geçen tüm karayolları (Dolmuş, Otobüs, vb.) taşıtları ile Bostancı köprüsünde inilmek koşulu ile kolayca ulaşılabilir bir yerdedir.

Kaynak: ivdb.gov.tr

Bir önceki yazımız olan Rami Vergi Dairesine Nasıl Ulaşırım? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0 thoughts on “Rıhtım Vergi Dairesine Nasıl Ulaşırım?

 1. orhan atay

  aradan on sene zaman geçtiği halde hiç haber vermeden borç çıkarıyorsunuz kaliteli hizmet sunumundan bahsediyorsunuz bumudur hizmet sizleri bu mübarek günde allaha havale ediyorum.

 2. Sadi Berberoglu

  Herkes hakli göstermelik telefon numaralari,hepsi bu,cevap almaniz mümkün degil,vatandas ile alay ediyorlar resmen, 30-40sene evvel neyse tek parti iktidarida olsa zihniyet ayni ,vatandas süründürülmelidir!

 3. osmhas

  Evet haklısınız uygulamalarındada yanlışlık var 6111 sayılı yasaya göre belli bir tarihten önce 100 tl asıl borçlar ve cezaları silinir dendiği halde borççıkarmışlar,neden böyle dediğinizde sistemden diyorlar.

 4. Cengiz Çepni

  Bu Vergi Dairesine ulaşmak için ayak iletişim aracından başkasını lütfen kullanmayınız. Başka türlü cevap almanız mümkün değildir. Verilen telefon numarası sabahtan akşama kadar meşgul çalıyor.
  Yanlışlıkla! bir başka numaradan doğrudan müdür(Bey) karşıma çıktı. Ancak telefonumdan çok rahatsız oldu? Çünkü başka bir dairenin müdürü olmalı ki rıhtım vergi dairesinin işiyle ilgilenmedi. (Kadrosu Rıhtım vergi dairesine ait)
  İşlemlerinden bir örnek;
  2001 yılında satın aldığım bir gayrimenkul için 2011 yılında tarafıma harç, vergi ziyaı ve gecikme zammı tahakkuk ettirdiler. Araştırdığımda ilgili belediyeden verilen beyan değerinin doğru olduğu, ancak satıcının daha önce ilgili belediyeye beyan ettiği değerin daha yüksek olduğu, bu nedenle alıcı olarak bana ve satıcıya bu cezaların tahakkuk ettirildiği söylendi. Satıcının önceki yıllardaki beyan değerlerini alıcı olarak benim bilmem mümkün olmadığı gibi bilme zorunluluğum da yoktur.
  Ayrıca aradan on yıla yakın zaman geçmesine rağmen 20 yıl evvel bulunduğum yere ilk tebligat gönderilmiş, aldıktan sonra ikamet ettiğim ve cezanın uygulandığı ev adresime on yıllık zaman aşımına iki ay kala tebligat gönderilmiştir.
  Mahkemede uğraşmamak için 6111 sayılı yasa kapsamında ödemeyi göze aldım.
  Bu dairenin uygulama yöntemini meslek mensuplarının takdirine ve yorumuna birakıyorum.
  Saygılarımla.

 5. salih bilgin

  aynen öyle. Borç çıkarmada bir numara.

  borcun içeriğini ve ne kadar olduğunu öğrenemiyorsun. iatanbul dışıdayım ve telefonla öğrenmek istiyorum mümkün değil. borcumun ne kadar olduğunu bilmeden ödeme yapmam isteniyor. santral arkadaşlar meşgul diyerek memur arkadaşlardan bilgi ammanı engelliyor. müdüre veya yardımcısına nasıl ulaşacağım??

 6. muhit arslan

  bu vergi dairesine adını adresini bir defa kayıt yapıldı mı canı sıkılan memur borç olmadığı takdirde ödemeniz var die neden yazı gönderiyorlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>