Değerli ziyaretçi; SSK ve Bağ-kur Ücretli Emeklilik Hesaplamaları ve Emeklilik Başvuruları için Hizmet veriyoruz. Emeklilik başvurusu ciddi iştir yanlış başvuru yaparak mağdur olmayın. Bize danışın...

SSK VE BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA
• En Erken Nereden ve Nasıl Emekli Olacağınızın Tespiti • SSK ve Bağ-kur Emeklilik Başvuruları • Emeklilik Hesaplama • Hizmetimiz Ücretlidir.
SSK ve Bağ-kur Sorularınız İçin Yazın: 
emeklilikuzman@gmail.com

Ali ÖZTÜRK Ekonomist - emeklilikhaber.com

2000 yılından sonra emekli olanların bilgisine!

2000 de emekli olanların intibakı ikinci etapta

Soru: İntibak yasasından 2000 senesine kadar emekli olanlar yaralanacak, 2000 yılından sonrası yararlanamayacak deniliyor. Ben de 2000 senesinin Aralık ayında emekli oldum. Ben bu yasadan yararlanabilir miyim?

Necmi ZÜMRÜT / İSTANBUL

Cevap: İntibak yasasından öncelikle 2000 den önce emekli olanlar yararlanacak. Ancak, önümüzdeki 3,4 yıl içinde tüm temeklilerin intibakının yapılacağı ilgili bakan tarafından açıklandı. Bu açıklama, sizin gibi 2000 de emekli olanların intibakının ikinci etapta yapılacağı anlamına geliyor.

Ekrem SARISU – Posta
2000 yılından sonra emekli olanların bilgisine!

One thought on “2000 yılından sonra emekli olanların bilgisine!

  1. Yıldız KALAYCIOĞLU

    2000 Yılının şubat ayında 2 dercenin 3 kademesinden emekli oldum.1999 da aynı derece ile emekli olan arkadaşım benden daha fazla emekli aylığı almaktadır.ikimizde aynı okul mezunu ve öğretmen olmamıza rağmen neden böyle fark oluşmaktadır.Diğer konu yukarıdaki soruya verdiğiniz cevapta arkadaşımın maaşı daha artacak benim maaşım 3-4 yıl sonra dengelencek sonucu çıkmaktadır.Bu durumda benim mağduriyetim nasıl giderilecektir.Bilgi edinmek istiyorum..
    Saygılarımla…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>